Koronavirus - přerušení docházky

Vážení rodiče

přestože vláda prodloužila zákaz vycházení do 1. 4. 2020, považujeme spolu se zřizovatelem za vhodné přerušit provoz naší MŠ do konce nouzového stavu, který byl na 30 dní vyhlášen dne 12. 3. 2020.
Pokud by mohlo dojít k obnovení provozu před 14. 4. 2020, budu vás informovat.

Prosím nedoplácejte předplavecký výcvik. Zúčtování či případný nový termín pro pokračování kurzu, bude oznámen po otevření MŠ. Stejně tak proběhne zúčtování stravného a případné vratky školného.

Budete-li potřebovat jakékoli další informace, zavolejte nám: 737 278 725.

PaedDr. Dagmar Kobylková, ředitelka MŠ

Vzhledem k nastalé situaci - uzavření MŠ, doporučujeme Vám pro inspiraci webové stránky, na kterých naleznete pracovní listy pro vaše děti. Např. maminkam.czpredskolaci.cznapadyproanicku.cz .

Dále doporučujeme, aby jste si s dětmi četli příběhy, pohádkové knihy, bajky a pomocí kontrolních otázek zjišťovali, jak čtenému slovu porozuměly.

Přejeme Vám hodně zdraví a úspěšnou práci.

PaedDr.Dagmar Kobylková, ředitelka MŠ

pro naše budoucí prvňáčky a především pro jejich rodiče, přinášíme Předškolákovo Desatero - tedy, co by mělo Vaše dítě, před vstupem do první třídy základní školy, umět a znát.

Prosím věnujte čas svému dítěti a zaměřte se na tyto uvedené znalosti a dovednosti.

Desatero pro rodiče dětí předškolního věku http://www.msmt.cz/vzdelavani/predskolni-vzdelavani/desatero-pro-rodice-deti-predskolniho-veku

Pozdravujeme Vaše naše děti.

PaedDr.Dagmar Kobylková, ředitelka MŠ