PŘEDVÁNOČNÍ VÝLET NA SEDLČANSKO

U RADEŠÍNKA POČEPICE - STAŇ SE PERNÍKÁŘEM

Ve STŘEDU 27.11.2019 pořádáme předvánoční výlet do vesničky mezi kopci Počepic, kterým zahajujeme vánoční období v naší mateřské škole.

Doprava zajištěna dopravcem M.Uhrem, řidič Š.Čenský, autobus s pásy.

Pro děti je objednán speciální program. Exkurze do výrobny perníků, v tvořivé dílně si děti vyzdobí vlastní perníčky s povídáním o vánočních tradicích a zvycích a se zpíváním koled.

Odjezd v 8 hod., návrat okolo 14 hod. (děti si můžete vyzvedávat již v tuto dobu).

Vybíráme dle předběžné kalkulace na 30 zúčastněných dětí 400 Kč – prosíme do úterý 26.11.2019. Vstupné 70 Kč, oběd 70 Kč + doprava. Platba – dle vaší volby – hotově nebo na rodičovský účet 19- 2243921399/0800.

Oběd (polévka špenátová, kuřecí řízek s brambory, nápoj) je zajištěn v místní jídelně Podčepice a při návratu je plánovaná návštěva cukrárny v Mníšku pod Brdy. Stravné za odběr obědu ze ŠJ v Davli nebude pro tento den účtováno.

Na cestu dětem je třeba připravit: batůžek, kapesníky, pití v lahvičce s uzávěrem.

D.Kobylková, ředitelka